شرایط و ضوابط | ملکیتا

قوانین و مقررات ملکیتا

آیا می خواهید در ملکیتا بازاریاب شوید؟

ما به شما کمک خواهیم کرد تا یک بازاریاب متخصص شوید.

شما هم بازاریاب شوید!
شرایط و ضوابط

 شرایط و ضوابط استفاده از مجموعه ملکیتا

حضور شما را در مجموعه ملکیتا به روز ترین و بهینه ترین سامانه خرید و فروش، رهن و اجاره کلیه املاک و مستغلات در سراسرکشور گرامی می داریم. مدیریت وب سایت و اپلیکیشن های ملکیتا به عهده شرکت آگهی پردازان الکترونیک عصرجدید است. در هر قسمت از شرایط و ضوابط این متن که اصطلاح ما یا «ملکیتا» به کار رفته است؛ منظور مجموعه ملکیتا است. تمامی خدمات و دسترسی های که از وب سایت ها یا اپلیکیشن ها دریافت می کنید همه توسط مجموعه ملکیتا مهیا شده است. از شما تقاضا داریم که شرایط و ضوابط استفاده از مجموعه ملکیتا و به ویژه بخش قوانین و مقررات را با دقت مطالعه کنید. استفاده از خدمات این وب سایت و یا اپلیکیشن ها نشان گر این است که شما قبول کرده اید که به واسطه این شرایط و ضوابط محدودیت هایی داشته باشید اگر به هر دلیلی شما با این شرایط و ضوابط مندرج در وب سایت ملکیتا، موافق نیستید باید دسترسی و استفاده از وب سایت و هرگونه خدمات تحت آن را متوقف کنید. لازم به ذکر است هر گونه سوال و ابهامی در این زمینه داشتید با شماره تلفن های شرکت یا از طریق تیکت با امور پشتیبانی ما در میان بگذارید

1- استفاده ازهمه خدمات وب سایت و اپلیکیشن های ملکیتا برای افراد دارای سن قانونی و بالای 18 سال بلامانع است.

 2-در زمان ثبت نام در مجموعه ملکیتا، همه افراد ملزم هستند که اطلاعات شناسایی و هویتی خود را به صورت کامل و صحیح ثبت نمایند

3-همه افراد حق بهره بردن از خدمات این مجموعه  را به صورت کامل و جامع دارند و هیچ گونه محدودیتی جهت استفاده از خدمات وب سایت و اپلیکیشن های ملکیتا برای افراد در نظر گرفته نشده است.

 4-انتشار و ثبت آگهی در وب سایت و اپلیکیشن های ملکیتا مطابق با قوانین جمهوری اسلامی ایران و قانون تجارت صورت می گیرد؛ و لازم است در زمان ثبت ملک، فرد آگهی دهنده بر اساس درخواست  وب سایت و اپلیکیشن ها مطابق با شرایط و ضوابط تعیین شده اقدام به ثبت آگهی املاک خود نماید.   

5-هرگونه سوء استفاده از شماره تلفن ها و یا از نشانی پست الکترونیکی افراد که در مجموعه ملکیتا به ثبت رسیده است، پیگرد قانونی دارد و شخص مزاحم مسیول آن تلقی می شود و باید عواقب عمل مجرمانه خود را بپذیرد

6-در زمان ثبت و انتشار آگهی، انتشار و ثبت هرگونه متون آزاردهنده، اخلال گرانه، زننده، ، تهدید آمیز، مخرب، سیاسی، دارای اشارات جنسی و یا نژادپرستانه و درج عکس های غیر قابل قبول دراین وب سایت و اپلیکیشن ها ممنوع می باشد و مسیولیت ثبت و درج آن بر عهده شخص آگهی دهنده می باشد و پیگرد قانونی دارد.

7-هرگونه اعلام شماره حساب و شماره شبا برای پرداخت پورسانت کاربران بازاریاب الزاما باید در داخل پنل کاربری، ثبت و ارسال گردد و اعلام شماره کارت یا شبا به کارشناسان به صورت تلفنی ممنوع است و چنانچه مواردی این چنین مشاهده یا گزارش شود، مسیولیت آن بر عهده فرد بازاریاب می باشد، و مجموعه  ملکیتا هیچ مسیولیتی در این زمینه به عهده نمی گیرد.

8- تمامی پرداخت ها در داخل وب سایت و اپلیکیشن های ملکیتا از طریق درگاه های بانکی و شماره حساب های شرکت آگهی پردازان الکترونیک عصر جدید که در زیر ذکر شده است می بایست انجام پذیرد. در مورد پرداخت هایی که به غیر از موارد ذکر شده انجام گردد، مسیولیت آن بر عهده  شخص واریز کننده می باشد مجموعه  ملکیتا هیچ مسیولیتی در این زمینه به عهده نمی گیرد.

9- استفاده از کدهای کاربران بازاریاب برای همه افراد آزاد است و برای استفاده همه  از کدهای کاربران بازاریاب جهت تخفیفات هیچ گونه پرداختی نباید به این کاربران توسط افراد صورت گیرد در صورت پرداخت مسیولیت آن بر عهده فرد پرداخت کننده است و مجموعه  ملکیتا هیچ مسیولیتی در این زمینه به عهده نمی گیرد

10- مسیولیت معاملات ملکی در خارج از مجموعه ملکیتا بر عهده خود افراد می باشد و هیچگونه مسیولیتی از نظر قیمت ملک وخرید و فروش  وغیره بر عهده مجموعه ملکیتا نمی باشد.

12-کاربران بازاریاب باید برای استفاده از خدمات ملکیتا مدارک شناسایی خود وفرم های مورد درخواست را تکمیل،  امضاء و ارسال نمایند در صورت هرگونه اشتباه در اطلاعات ارسالی کاربران بازاریاب، مسیولیت آن بر عهده خود کاربران می باشد.

12- مشاورین املاک جهت ثبت نام و دریافت پنل می بایست حتما دارای پروانه کسب معتبر باشند در صورت نداشتن پروانه کسب معتبر، حق هیچ گونه استفاده ای از پنل مشاورین املاک را ندارند.

14- مسیولیت صحت آگهی ها بر عهده خود افراد می باشد و مجموعه  ملکیتا هیچ مسیولیتی در این زمینه به عهده نمی گیرد

15- به پیامک ها یا تماس هایی که درخواست واریز وجه به هر علتی می نمایند اعتماد نکنید مجموعه ملکیتا  به هیچ عنوان مسیولیتی نسبت به دریافت ها وپرداخت های خارج از وب سایت و اپلیکیشن ها ندارد تمامی عملیات پرداخت در مجموعه ملکیتا، از طریق وب سایت و اپلیکیشن ها صورت می گیرد.

16- برای ارتباط با مجموعه ملکیتا از شماره تماس های قسمت «تماس با ما» داخل وب سایت یا اپلیکیشن های ملکیتا یا سامانه تیکتینگ استفاده نمایید. کارشناسان ما در طول شبانه روز پاسخگوی شما عزیزان می باشند.

همه هموطنان گرامی اعم از کاربران بازاریاب، مشاورین املاک و مشتریان و کاربران عمومی، باید کلیه قوانین و مقررات درج شده در داخل وب سایت و اپلیکیشن های ملکیتا را رعایت نمایند و نسبت به عمل به آنها متعهد باشند.

17-در صورت داشتن هرگونه شکایت، پیشنهاد در مورد کارشناسان و کاربران مجموعه ملکیتا موارد را به صورت ایمیل به آدرس پست الکترونیکی زیر ارسال نمایید.

Melkita.bazrasi@gmail,com

تماس باحراست وبازرسی ملکیتا284277-021

آیا می خواهید ملکیتا بازاریاب شوید؟

ما به شما کمک خواهیم کرد تا یک بازاریاب متخصص شوید.

شما هم بازاریاب شوید!
سوالی برا شما پیش آمده از ما بپرسید!!! support