قوانین و مقررات | ملکیتا

قوانین و مقررات ملکیتا

آیا می خواهید در ملکیتا بازاریاب شوید؟

ما به شما کمک خواهیم کرد تا یک بازاریاب متخصص شوید.

شما هم بازاریاب شوید!
قوانین و مقررات

قوانین کلی سایت

قوانین و مقررات کلی سایت و اپلیکیشن های مجموعه ملکیتا                  

تمامی قوانین و مقررات کلی سایت و اپلیکیشن های مجموعه ملکیتا سازگار با قوانین جمهوری اسلامی ایران و قوانین تجارت الکترونیک، زیر نظر مرکز توسعه تجارت الکترونیکی(نماد اعتماد) و مرکز توسعه فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال و اتحادیه کشوری کسب و کارهای مجازی می باشد.

هر فردی چه به عنوان عضو یا کاربر مجموعه ملکیتا، با استفاده از وب سایت و اپلیکیشن های ملکیتا در گام اول، تمامی قوانین و مقررات کلی سایت را پذیرفته است و ملزم به رعایت کلیه قوانین مرتبط با کاربر، در زیر می باشد.           

1.در هر بخشی از این متن که از اصطلاح «ملکیتا» استفاده شد منظور وب سایت ملیکتا است. ملکیتا یک فضای ارتباطی است که به وسیله تلفن، رایانه، فضای مجازی و دیگر ابزارهای نوین تعاملی، ایجاد شده است و برنامه های موبایلی ملکیتا نیز یک سری برنامه های موبایلی که امکان ایجاد تعامل و ارتباط را با هدف ارایه خدمات در زمینه خرید و فروش، رهن و اجاره املاک و مستغلات میان همه فعالان حوزه مسکن و املاک از جمله، متقاضیان و عرضه کنندگان املاک، مهیا می کند.

2.چگونگی ثبت و درج آگهی و نحوه بارگذاری عکس و ویدیوها و متن آگهی ها باید در چهارچوب ضوابط و شرایط مورد تایید وب سایت ملکیتا باشد در غیراین صورت وب سایت ملکیتا خود را ملزم به درج و ثبت آگهی نمی داند.

این نکته نیز قابل بیان است که شرایط و ضوابط کاربران عمومی، مشاورین املاک و کاربران بازاریاب، در داخل وب سایت و اپلیکیشن های ملکیتا به شکل مجزا درج شده است که تمامی کاربران موظف به مطالعه ورعایت این شرایط و ضوابط هستند.                                            

 3. برای ایجاد رویه های یکسان، در وب سایت و اپلیکیشن های ملکیتا کاربران در 3 دسته مختلف طبقه بندی شده اند که این سه دسته عبارتند از:

 1. دسته اول متقاضیان مسکن که کاربران و مشتریان عمومی هستد شامل متقاضیان رهن و اجاره و خرید و فروش مسکن که برای استفاده از خدمات مجموعه ملکیتا به ما مراجعه می کنند
 2. بازاریابان که افرادی هستند که در حوزه مسکن و املاک ملکیتا، بازاریابی می کنند و در قبال خدمات خود، پور سانت دریافت می کنند
 3. مشاورین املاک که باتوجه به نوع عملکردشان به نوعی از همکاران ملکیتا به شمار می روند

تمامی این سه دسته برای استفاده از خدمات مجموعه ملکیتا، ملزم به مطالعه و قبول قوانین و مقررات کلی سایت و مجموعه ملکیتا هستند

4. تمام کاربران مجموعه ملکیتا باید توجه داشته باشند که به تماس ها و پیامک هایی که غیر از شماره های درج شده در وب سایت مجموعه ملکیتا است، توجه نداشته باشند و اعتماد نکنند.

5.در حساب های کاربری همه کاربران مجموعه ملکیتا، برنامه تیکتینگ  جهت ارتباط و تعامل بهتر با مجموعه ملکیتا، طراحی و پیش بینی شده است. لطفا هر گونه گزارشی را از طریق این سیستم با امور پشتیبانی مجموعه ملکیتا در میان بگذارید.

موارد مشکوک و شکایات خود را می توانید از طریق پست الکترونیک به آدرس « melkita.bazrasi@gmail.com»  به صورت بی واسطه با بخش بازرسی و حراست مجموعه ملکیتا در میان بگذارید.

قوانین مشتری

  تمامی قوانین و مقررات مشتریان ملکیتا با قانون تجارت الکترونیک، قوانین جمهوری اسلامی ایران و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده مطابقت دارد. اشخاص عمومی که از پنل مشتریان در اپلیکیشن ها و وب سایت ملکیتا استفاده می کنند، در واقع تمامی قوانین و مقررات آن را پذیرفته اند و بایستی آنها را رعایت کنند. همچنین قوانین موجود در این صفحه می تواند با گذشت زمان تغییر کند. باید بگوییم که به روز رسانی و درج این تغییرات نیز در همین صفحه صورت می گیرد و کلیه مشتریان مسیولیت مطالعه و آگاهی از این تغییرات را دارند. علاوه بر آن، مشتریان با تیک زدن گزینه مورد نظر در بخش قوانین و مقررات مشتریان به هنگام ثبت نام و ورود به اپلیکیشن و وب سایت ملکیتا، آنها را پذیرفته و رعایت این قوانین از سوی آنها الزامی است. در ادامه مقاله، به بیان قوانین و مقررات مشتریان ملکیتا خواهیم پرداخت.  

 • جهت ثبت نام و استفاده از اپلیکیشن ها و وب سایت ملکیتا توسط بازاریابان، افراد بایستی از سن بیشتر از 18 سال برخوردار باشند و همچنین امکان ثبت نام برای عموم، چه خانم ها و چه آقایان وجود دارد.
 • به منظور دریافت کلیه خدمات در اپلیکیشن ها و وب سایت ملکیتا، مشتری بایستی اقدام به ثبت نام و ورود اطلاعات شخصی معتبر خود نماید و در صورت نادرست بودن اطلاعات هویتی وی، مشتری مسیولیت پیامدهای آن را برعهده دارد و هیچ مسیولیتی شامل حال ملکیتا نخواهد بود.
 • پس از اتمام مراحل ثبت نام و وارد شدن به اپلیکیشن ها و وب سایت ملکیتا، مشتری می تواند به پنل شخصی خود دسترسی داشته باشد و امکان ثبت و پیگیری آگهی وی در این پنل وجود دارد و باید اقدام به درج آگهی های ثبتی با مشخصات کامل و حقیقی در آن نماید و در صورت عدم ورود اطلاعات صحیح، باید مسیولیت عواقب ناشی از آن را برعهده گیرد.
 • از آنجا که ملکیتا دارای بازاریابانی در حوزه املاک و مستغلات می باشد، بنابراین مشتریان نباید جهت دریافت کد از بازاریابان، مبلغی را به صورت پاداش یا غیره به آنها بپردازند. چرا که ملکیتا اقدام به پرداخت پورسانت به بازاریابان خود می کند، اگر پرداخت هرگونه وجهی صورت گیرد، مشتری مسیولیت انجام این کار را برعهده دارد.
 • انجام اقداماتی همچون شارژ کیف پول، خرید بسته های تخفیفی و پرداخت های مربوط به رؤیت و ثبت آگهی ها و یا هر پرداخت دیگری که باید در ملکیتا صورت گیرد، تنها از طریق درگاه ها و حساب های بانکی مربوطه انجام می پذیرد. در غیر این صورت، مسیولیت آن بر عهده خود شخص است و شرکت هیچ تعهدی ندارد.
 • تمامی پیامک های دریافتی و تماس ‌ها مربوط به شماره های اعلام شده در وب سایت ملکیتا در بخش تماس با ما مورد تایید می باشد. در این بین، ارسال پیامک و تماس با شماره هایی غیر از شماره های اعلام شده بر عهده مشتری است و ملکیتا مسیول آن می باشد. در ضمن شماره های مربوط به واتساپ برای ملکیتا در اپلیکیشن و وب سایت های آن اعلام شده است که مورد استفاده عموم قرار می‌ گیرد.
 • اگر ملکیتا به دلایل مختلف در داخل وب سایت ها و همچنین اپلیکیشن های خود فعالیت برخی از مشتریان را صلاح نداند، می تواند پنل آنها را مسدود نماید.
 • به طور کلی، ملکیتا در قبال آگهی‌ هایی که در اپلیکیشن و وب سایت های خود ثبت می گردد، هیچ مسیولیتی ندارد. این آگهی ها می تواند مبالغ مربوط به رهن و اجاره ملک های فروشی، افراد آگهی دهنده و روش خرید و فروش املاک در خارج از اپلیکیشن باشد. در این خصوص، تمامی مسیولیت ‌ها بر عهده مشتری است که باید مد نظر قرار گیرد.
 • در واقع ملکیتا در تلاش است تا یک محیط کاملا امن و مناسب را برای همه مردم فراهم کند. بر این اساس شما می توانید در صورت به وجود آمدن هرگونه مشکلی، از بخش پشتیبانی پنل خود، ما را در جریان قرار دهید تا در کوتاهترین زمان ممکن به رفع آن بپردازیم.
 • این مجموعه سعی دارد که اطلاعات شخصی و هویتی افراد را داخل وب سایت ها و اپلیکیشن های ملکیتا کاملاً محرمانه نگه دارد و هیچ شخصی و ارگانی به این اطلاعات دسترسی نداشته باشد.
 • در حقیقت عکس ها، ویدیوها، نرم افزار ها و کد های نرم افزاری که از محتویات داخلی ملکیتا به شمار می ‌آیند و همچنین اپلیکیشن ها و وب سایت های مربوط به آن و بسیاری از موارد دیگر جزو اموال ملکیتا می باشند و هر نوع کپی برداری از آنها پیگرد قانونی دارد.
 • قوانین و مقررات مشتریان در سایت ها و اپلیکیشن های ملکیتا وجود دارد که مشتریان باید آن را مطالعه نمایند و به رعایت آن بپردازند.

قوانین مشاور املاک

تمامی قوانین و مقررات مشاورین املاک ملکیتا با قانون حمایت از مصرف کننده، تجارت الکترونیک و کلیه قوانین جمهوری اسلامی ایران مطابقت دارد. افرادی که اقدام به استفاده از پنل مشاورین املاک در اپلیکیشن ها و وب سایت ملکیتا می کنند، در واقع ضمن پذیرش قوانین و مقررات آن، مکلف به رعایت آنها هستند و ممکن است قوانین درج شده در این صفحه به مرور زمان تغییر کرده و به روزرسانی و درج آنها نیز در همین صفحه صورت می گیرد و مشاورین املاک، مسیولیت مطالعه و آگاهی از این تغییرات را بر عهده دارند. همچنین مشاورین املاک با تیک زدن گزینه مربوط به قوانین و مقررات در هنگام ثبت نام در اپلیکیشن ها و وب سایت ملکیتا، آنها را پذیرفته اند و مکلف به رعایت آنها هستند. در ادامه این مقاله به بیان قوانین و مقررات مشاورین املاک ملکیتا خواهیم پرداخت.
 

 • مشاورین املاک به منظور استفاده از اپلیکیشن ها و وب سایت ملکیتا، باید جهت ثبت نام در پنل مربوط به مشاورین املاک، پروانه کسب دارای اعتبار و معتبر از اتحادیه مشاورین املاک حوزه فعالیت خود را ارایه دهند و در صورت عدم ارایه مجوز کسب دارای اعتبار و معتبر، قادر به استفاده از خدمات پنل مشاورین املاک ملکیتا نخواهند بود.
 • برای اینکه مشاورین املاک بتوانند از تمامی خدمات ارایه شده در اپلیکیشن ها و وب سایت ملکیتا بهره مند گردند، بایستی به ثبت نام و ارایه اطلاعات هویتی معتبر خود پرداخته و در صورت ورود اطلاعات اشتباه، فرد ثبت نام کننده کلیه مسیولیت های ناشی از آن را بر عهده داشته و هیچ مسیولیتی شامل حال ملکیتا نخواهد بود.
 • مشاور املاک پس از اتمام مراحل ثبت نام و ورود به اپلیکیشن ها و وب سایت ملکیتا، بایستی اقدام به ارسال مدارک برای کارشناسان ملکیتا نماید، تا پس از ارزیابی و تأیید آنها، فعال سازی پنل وی انجام شود و در صورت عدم تأیید ثبت نام، مشاور املاک نمی تواند هیچ ادعایی نسبت به ملکیتا داشته باشد.
 • فرم های درخواست ملکیتا بایستی توسط مشاورین املاک به دقت مطالعه شده و سپس با امضای آنها، کلیه موارد ذکر شده در آن را بپذیرد.
 • مشاور املاک مسیولیت دریافت و پرداخت کلیه مبالغ در خارج از اپلیکیشن ها و وب سایت ملکیتا را بر عهده داشته و هیچ مسیولیتی شامل حال ملکیتا نخواهد داشت.
 • پرداخت های مربوط به ثبت و رؤیت آگهی، خرید بسته های تخفیفی و هر مبلغ دیگری که باید در قبال خدمات در ملکیتا پرداخت شود و فقط پرداخت آن در حساب ها و درگاه‌ های این شرکت انجام می ‌شود. شماره حساب و درگاه ها نیز در وب سایت و اپلیکیشن ملکیتا وجود دارد. در ضمن مسیولیت تمامی پرداخت ها خارج از وب سایت و اپلیکیشن شرکت بر عهده مشتری می باشد.
 • باید بدانید که شماره های اعلام شده در بخش تماس با ما در وب سایت ها و اپلیکیشن ملکیتا جهت تماس و دریافت پیامک کاملا مورد تایید ملکیتا می ‌باشد و برقراری تماس و ارسال پیامک با شماره های دیگر به غیر از شماره های اعلام شده، بر عهده مشاور املاک است و ملکیتا هیچ گونه مسیولیتی در قبال آن ندارد. همچنین شماره های واتساپ مربوط به ملکیتا نیز در وب سایت این شرکت در قسمت تماس با ما موجود می باشد که همه افراد به آن دسترسی دارند. در این بین، باید مراقب کلاهبرداران نیز باشید.
 • معمولاً مشاوران املاک از کد بازاریابان ملکیتا که در وب سایت و اپلیکیشن آن پیش ‌بینی شده است، استفاده می نمایند و از آنجایی که بازاریابان پورسانت خود را به صورت نقدی از ملکیتا دریافت می‌ کنند، لذا مشاورین املاک این حق را ندارند که مبلغی را به عنوان پاداش به بازاریابان پرداخت کنند. از این رو، مسیولیت واریز هرگونه وجهی به بازاریابان بر عهده مشاورین املاک خواهد بود و ملکیتا مسیول آن نمی باشد.
 • در واقع ملکیتا سعی در برقراری محیطی امن و مناسب برای تمامی افراد دارد. بر این اساس، شما می توانید در صورت ایجاد مشکل از طریق پشتیبانی داخل پنل خود با ما در تماس باشید تا در زمان مناسب این مشکلات بررسی گردد. ضمنا اطلاعات شخصی و هویتی مشتریان به صورت محرمانه در اپلیکیشن و وب سایت ملکیتا نگهداری خواهد شد و این اطلاعات در دسترس اشخاص دیگر نمی باشد.
 • در حقیقت کپی برداری از یک سری محتویات داخلی ملکیتا که جزو اموال آن به شمار می ‌آید، پیگرد قانونی دارد که باید مورد توجه قرار گیرد. این محتویات داخلی شامل عکس، ویدیو، گرافیک، نرم افزار و غیره می باشد.
 • در صورتی که فعالیت مشاورین املاک با توجه به نظر کارشناسان ملکیتا صلاح نباشد، این شرکت می ‌تواند پنل آنها را مسدود نماید و مشاور املاک هیچ ادعایی نسبت به ملکیتا ندارد.
 • انتشار هرگونه آگهی بر اساس قوانین و مقررات مشاورین املاک مربوط به ملکیتا انجام می ‌شود که باید مدنظر قرار گیرد.
 • قوانین و مقررات مشاورین املاک در وب سایت و اپلیکیشن ملکیتا موجود است که باید مشاوران املاک به خوبی آن را مطالعه نمایند و به رعایت آنها بپردازند.

قوانین بازاریاب

همه قوانین و مقررات بازاریابان وب سایت ملکیتا با قانون تجارت الکترونیک، قانون حمایت از مصرف کننده و قوانین جمهوری اسلامی ایران مطابقت دارد. پنل مربوط به بازاریابان که به وسیله افراد بازاریاب در اپلیکیشن ها و وب سایت ملکیتا مورد استفاده قرار می گیرد، به معنای پذیرش و رعایت تمامی قوانین و مقررات آن بوده و همچنین قوانین موجود در این صفحه ممکن است با گذشت زمان تغییر کند و در همین صفحه به روزرسانی و درج این تغییرات صورت می گیرد.

لازم به ذکر است که بازاریابان مسیولیت مطالعه و آگاهی از این تغییرات را بر عهده داشته و همچنین، با تیک زدن گزینه مربوط به پذیرش تمامی قوانین و مقررات ملکیتا در هنگام ثبت نام در اپلیکیشن ها و وب سایت آن، بایستی از این قوانین پیروی نمایند. در ادامه به بیان قوانین و مقررات بازاریابان پرداخته می شود.

 • جهت ثبت نام به عنوان بازاریاب در اپلیکیشن ها و وب سایت ملکیتا، افراد متقاضی بایستی از سن 18 سال به بالا برخوردار بوده و همچنین امکان ثبت نام هم برای خانم ها و هم برای آقایان وجود دارد.
 • فرد بازاریاب باید شخصاً اقدام به ثبت نام و وارد کردن اطلاعات شخصی معتبر خود در وب سایت یا اپلیکیشن های ملکیتا نماید و در صورت ورود اشتباه اطلاعات هویتی و درخواست شده، مسیولیت آن شامل حال بازاریاب می گردد و ملکیتا هیچگونه مسیولیتی در این زمینه ندارد.
 • بازاریاب پس از انجام ثبت نام و وارد شدن به اپلیکیشن ها و وب سایت ملکیتا باید اقدام به ارسال مدارک درخواستی برای کارشناسان ملکیتا نماید تا کد بازاریابی پس از ارزیابی مدارک و تأیید آن توسط کارشناسان ملکیتا در اختیار وی قرار گیرد و سپس فعال سازی پنل وی انجام شود و در صورت عدم تأیید شخص بازاریاب، وی هیچگونه ادعایی نسبت به مجموعه ملکیتا نخواهد داشت.
 • پس از اینکه فرد بازاریاب کد بازاریابی دریافت کرد باید در اپلیکیشن ها و وب سایت ملکیتا و در بخش ارسال کارت بانکی، اقدام به وارد کردن شماره شبا، شماره حساب و شماره کارت بانکی خود نماید. شایان ذکر است که حتماً باید شماره حساب و شماره کارت اعلامی به اسم فرد بازاریاب باشد و در غیر اینصورت، مسیولیت پیامدهای ناشی از آن را بازاریاب برعهده داشته و ملکیتا هیچگونه مسیولیتی را در این زمینه نمی پذیرد.
 • مطابق با قوانین و مقررات بازاریابان، بازاریاب متعهد است که هر پانزده روز یکبار و مطابق با حداقل مبلغ اعلامی، مبلغ پورسانت خود را از بخش دریافت پورسانت اپلیکیشن ها و وب سایت ملکیتا درخواست دهد. پس از بررسی های بعمل آمده از سوی کارشناسان ملکیتا، اقدام به واریز مبلغ به حساب معرفی شده از سوی بازاریاب می گردد. در ایام تعطیل، واریز مبلغ به حساب بازاریابان صورت نمی گیرد. و اگر تعطیلی وجود داشت، امکان واریز مبالغ به حساب بازاریابان، 48 ساعت پس از تعطیلی انجام خواهد شد.
 • به هیچ وجه، بازاریابان نمی توانند از ملکیتا، ادعایی مبنی بر دریافت حقوق و مزایا و حق بیمه را داشته باشند و پورسانت های اعمال شده در پنل شان تنها مبالغی است که به آنها پرداخت می گردد و هیچگونه مسیولیتی شامل حال ملکیتا مبنی بر پرداخت حقوق و مزایای بازاریابان نمی گردد.
 • بر اساس قوانین و مقررات بازاریابان، بازاریابان بایستی به مطالعه دقیق فرم های درخواست ملکیتا بپردازند و آنها را امضاء کرده و تمامی مفاد این فرم ها را بپذیرند.
 • شخص بازاریاب در صورت دریافت هر مبلغی از مشاوران املاک و مشتریان در خارج از اپلیکیشن ها و وب سایت ملکیتا، مسیولیت آن را برعهده داشته و ملکیتا در این زمینه هیچگونه مسیولیتی نخواهد داشت.
 • از آنجا که پیش بینی اشتراک رایگان سه ماهه برای بازاریابان در هنگام ثبت نام صورت گرفته، از این رو، بایستی بازاریاب اقدام به تمدید و خرید اشتراک های بعدی، پس از پایان اشتراک رایگان خود نماید. در غیر اینصورت، پنل بازاریاب به صورت یکطرفه شده و تمامی پورسانت های بازاریاب تا زمان فعالیت وی، تسویه و واریز آن به حساب بانکی وی صورت می گیرد و سپس ملکیتا اقدام به جمع آوری کد بازاریاب می کند و بازاریاب نمی تواند ادعایی مبنی بر استفاده آن کد توسط مشتریان داشته باشد.
 • خرید بسته های تخفیفی، بسته های اشتراکی بازاریاب، شارژ کیف پول و هر نوع پرداخت دیگری در ملکیتا، تنها به شکل پرداخت در درگاه های بانکی و حساب های شرکت آگهی پردازان الکترونیک عصر جدید درون اپلیکیشن ها و وب سایت ملکیتا صورت می گیرد و شخص واریز کننده در خارج از اپلیکیشن و وب سایت و حساب های بانکی شرکت، خود مسیولیت پرداخت مبالغ ذکر شده را بر عهده دارد.
 • در بخش تماس با ما موجود در اپلیکیشن ها و وب سایت ملکیتا، تمامی تماس ها و پیامک های دریافتی از شماره های اعلامی توسط ملکیتا مورد تأیید می باشد و ملکیتا هیچگونه مسیولیتی در قبال تماس ها و پیامک های دریافتی از شماره های دیگر را نداشته و هرگونه مسیولیتی بر عهده بازاریاب می باشد. همچنین در بخش تماس با ما که در اپلیکیشن ها و وب سایت ملکیتا وجود دارد، شماره های واتساپ این مجموعه توسط همگان قابل مشاهده بوده و در این زمینه مراقب سوء استفاده کلاهبرداران باشید.
 • ملکیتا همواره تلاش خود را در زمینه ایجاد فضایی امن و مناسب برای عموم مردم بکار گرفته و می توانید اقدام به گزارش مشکل یا نقایص به وجود آمده در قوانین وضع شده از بخش پشتیبانی و تیکت درون پنل خود نمایید. تا در سریعترین زمان ممکن به مشکل مورد نظر رسیدگی شود. تمام تلاش ما، محرمانه نگهداشتن اطلاعات هویتی و شخصی شما در اپلیکیشن ها و وب سایت ملکیتا می باشد و ملکیتا هرگز اقدام به قرار دادن اطلاعات فوق به ارگانها و یا اشخاص دیگر نخواهد نمود.
 • لازم به ذکر است که مواردی همچون محتویات داخلی ملکیتا مانند متون گرافیک، عکس، نرم افزار، ویدیو، کدهای نرم افزاری و غیره و همچنین اپلیکیشن ها و وب سایت ملکیتا قسمتی از اموال آن به شمار آمده و امکان پیگرد قانونی برای هر نوع کپی برداری وجود دارد.
 •  اگر بازاریاب قادر به ادامه فعالیت با ملکیتا نباشد یا کارشناسان ملکیتا ادامه فعالیت را برای وی امکانپذیر ندانند، این مجموعه امکان بستن پنل فرد را به شکل یکطرفه داشته و می تواند اقدام به حذف کد بازاریابی وی نماید و قادر به انتقال کد وی به هر فرد دیگری می باشد و در این زمینه بازاریاب نمی تواند نسبت به ملکیتا هیچ ادعایی داشته باشد.
 • اگر بازاریاب فوت کند، تا تاریخ انقضای پنل، مبلغ پورسانت وی تسویه شده و اقدام به واریز این مبلغ به حساب اعلامی خواهد شد و امکان انتقال کد مذکور به اقوام درجه یک وی وجود دارد. این انتقال کد به تصمیم و صلاحدید کارشناسان این مجموعه انجام شده و هیچگونه ادعایی در این زمینه شامل حال ملکیتا از سوی ورثه بازاریاب وجود نخواهد داشت.
 • در چهار چوب قوانین و مقررات بازاریابان مجموعه ملکیتا، تمامی پرداختی ها صورت می گیرد و در رابطه با درخواست های پورسانت در خارج از حیطه ضوابط و مقررات این مجموعه ترتیب اثر داده نخواهد شد و در این مورد هیچ ادعایی از سوی بازاریاب قابل قبول نمی باشد.
 • مطابق با مصوبات هییت مدیره شرکت آگهی پردازان الکترونیک عصر جدید که نام تجاری آن ملکیتا است، میزان پورسانت بازاریابان تعیین شده و امکان تغییر این مبالغ و درصدها وجود دارد و بازاریابان هیچ ادعایی جهت مبالغ و درصد پورسانت ها نسبت به ملکیتا نخواهند داشت.
 • همچنین بازاریاب متعهد است که به مطالعه دقیق بخش قوانین و مقررات بازاریابان اپلیکیشن ها و وب سایت ملکیتا پرداخته و جهت رعایت مفاد آن اقدام نماید.

شرایط و ضوابط کلی

 شرایط و ضوابط استفاده از مجموعه ملکیتا

حضور شما را در مجموعه ملکیتا به روز ترین و بهینه ترین سامانه خرید و فروش، رهن و اجاره کلیه املاک و مستغلات در سراسرکشور گرامی می داریم. مدیریت وب سایت و اپلیکیشن های ملکیتا به عهده شرکت آگهی پردازان الکترونیک عصرجدید است. در هر قسمت از شرایط و ضوابط این متن که اصطلاح ما یا «ملکیتا» به کار رفته است؛ منظور مجموعه ملکیتا است. تمامی خدمات و دسترسی های که از وب سایت ها یا اپلیکیشن ها دریافت می کنید همه توسط مجموعه ملکیتا مهیا شده است. از شما تقاضا داریم که شرایط و ضوابط استفاده از مجموعه ملکیتا و به ویژه بخش قوانین و مقررات را با دقت مطالعه کنید. استفاده از خدمات این وب سایت و یا اپلیکیشن ها نشان گر این است که شما قبول کرده اید که به واسطه این شرایط و ضوابط محدودیت هایی داشته باشید اگر به هر دلیلی شما با این شرایط و ضوابط مندرج در وب سایت ملکیتا، موافق نیستید باید دسترسی و استفاده از وب سایت و هرگونه خدمات تحت آن را متوقف کنید. لازم به ذکر است هر گونه سوال و ابهامی در این زمینه داشتید با شماره تلفن های شرکت یا از طریق تیکت با امور پشتیبانی ما در میان بگذارید

1- استفاده ازهمه خدمات وب سایت و اپلیکیشن های ملکیتا برای افراد دارای سن قانونی و بالای 18 سال بلامانع است.

 2-در زمان ثبت نام در مجموعه ملکیتا، همه افراد ملزم هستند که اطلاعات شناسایی و هویتی خود را به صورت کامل و صحیح ثبت نمایند

3-همه افراد حق بهره بردن از خدمات این مجموعه  را به صورت کامل و جامع دارند و هیچ گونه محدودیتی جهت استفاده از خدمات وب سایت و اپلیکیشن های ملکیتا برای افراد در نظر گرفته نشده است.

 4-انتشار و ثبت آگهی در وب سایت و اپلیکیشن های ملکیتا مطابق با قوانین جمهوری اسلامی ایران و قانون تجارت صورت می گیرد؛ و لازم است در زمان ثبت ملک، فرد آگهی دهنده بر اساس درخواست  وب سایت و اپلیکیشن ها مطابق با شرایط و ضوابط تعیین شده اقدام به ثبت آگهی املاک خود نماید.   

5-هرگونه سوء استفاده از شماره تلفن ها و یا از نشانی پست الکترونیکی افراد که در مجموعه ملکیتا به ثبت رسیده است، پیگرد قانونی دارد و شخص مزاحم مسیول آن تلقی می شود و باید عواقب عمل مجرمانه خود را بپذیرد

6-در زمان ثبت و انتشار آگهی، انتشار و ثبت هرگونه متون آزاردهنده، اخلال گرانه، زننده، ، تهدید آمیز، مخرب، سیاسی، دارای اشارات جنسی و یا نژادپرستانه و درج عکس های غیر قابل قبول دراین وب سایت و اپلیکیشن ها ممنوع می باشد و مسیولیت ثبت و درج آن بر عهده شخص آگهی دهنده می باشد و پیگرد قانونی دارد.

7-هرگونه اعلام شماره حساب و شماره شبا برای پرداخت پورسانت کاربران بازاریاب الزاما باید در داخل پنل کاربری، ثبت و ارسال گردد و اعلام شماره کارت یا شبا به کارشناسان به صورت تلفنی ممنوع است و چنانچه مواردی این چنین مشاهده یا گزارش شود، مسیولیت آن بر عهده فرد بازاریاب می باشد، و مجموعه  ملکیتا هیچ مسیولیتی در این زمینه به عهده نمی گیرد.

8- تمامی پرداخت ها در داخل وب سایت و اپلیکیشن های ملکیتا از طریق درگاه های بانکی و شماره حساب های شرکت آگهی پردازان الکترونیک عصر جدید که در زیر ذکر شده است می بایست انجام پذیرد. در مورد پرداخت هایی که به غیر از موارد ذکر شده انجام گردد، مسیولیت آن بر عهده  شخص واریز کننده می باشد مجموعه  ملکیتا هیچ مسیولیتی در این زمینه به عهده نمی گیرد.

9- استفاده از کدهای کاربران بازاریاب برای همه افراد آزاد است و برای استفاده همه  از کدهای کاربران بازاریاب جهت تخفیفات هیچ گونه پرداختی نباید به این کاربران توسط افراد صورت گیرد در صورت پرداخت مسیولیت آن بر عهده فرد پرداخت کننده است و مجموعه  ملکیتا هیچ مسیولیتی در این زمینه به عهده نمی گیرد

10- مسیولیت معاملات ملکی در خارج از مجموعه ملکیتا بر عهده خود افراد می باشد و هیچگونه مسیولیتی از نظر قیمت ملک وخرید و فروش  وغیره بر عهده مجموعه ملکیتا نمی باشد.

12-کاربران بازاریاب باید برای استفاده از خدمات ملکیتا مدارک شناسایی خود وفرم های مورد درخواست را تکمیل،  امضاء و ارسال نمایند در صورت هرگونه اشتباه در اطلاعات ارسالی کاربران بازاریاب، مسیولیت آن بر عهده خود کاربران می باشد.

12- مشاورین املاک جهت ثبت نام و دریافت پنل می بایست حتما دارای پروانه کسب معتبر باشند در صورت نداشتن پروانه کسب معتبر، حق هیچ گونه استفاده ای از پنل مشاورین املاک را ندارند.

14- مسیولیت صحت آگهی ها بر عهده خود افراد می باشد و مجموعه  ملکیتا هیچ مسیولیتی در این زمینه به عهده نمی گیرد

15- به پیامک ها یا تماس هایی که درخواست واریز وجه به هر علتی می نمایند اعتماد نکنید مجموعه ملکیتا  به هیچ عنوان مسیولیتی نسبت به دریافت ها وپرداخت های خارج از وب سایت و اپلیکیشن ها ندارد تمامی عملیات پرداخت در مجموعه ملکیتا، از طریق وب سایت و اپلیکیشن ها صورت می گیرد.

16- برای ارتباط با مجموعه ملکیتا از شماره تماس های قسمت «تماس با ما» داخل وب سایت یا اپلیکیشن های ملکیتا یا سامانه تیکتینگ استفاده نمایید. کارشناسان ما در طول شبانه روز پاسخگوی شما عزیزان می باشند.

همه هموطنان گرامی اعم از کاربران بازاریاب، مشاورین املاک و مشتریان و کاربران عمومی، باید کلیه قوانین و مقررات درج شده در داخل وب سایت و اپلیکیشن های ملکیتا را رعایت نمایند و نسبت به عمل به آنها متعهد باشند.

17-در صورت داشتن هرگونه شکایت، پیشنهاد در مورد کارشناسان و کاربران مجموعه ملکیتا موارد را به صورت ایمیل به آدرس پست الکترونیکی زیر ارسال نمایید.

Melkita.bazrasi@gmail,com

تماس باحراست وبازرسی ملکیتا284277-021

آیا می خواهید ملکیتا بازاریاب شوید؟

ما به شما کمک خواهیم کرد تا یک بازاریاب متخصص شوید.

شما هم بازاریاب شوید!
سوالی برا شما پیش آمده از ما بپرسید!!! support