نحوه و شرایط ثبت نام مشاغل آنلاین ساختمانی | ملکیتا
تبلیغات

فروشگاه خودت را تبلیغ کن.

فروشگاه مصالح،تاسیسات وتجهیزات ساختمانی خودت را اینجا تبلیغ کن وفروشت را چندبرابرکن!

تبلیغات هدفمند وهوشمنددرملکیتا

آژانس یامشاوراملاک خودت را به میلیون ها نفر معرفی کن. کیلیک کن وتبلیغ خودت راثبت کن!

نحوه و شرایط ثبت نام مشاغل آنلاین ساختمانی

مشاغل ساختمانی

نویسنده:کارشناس محتوا درملکیتا

8 ماه پیش 12726 بازدید
نحوه و شرایط ثبت نام مشاغل آنلاین ساختمانی

تقاضای مردم برای دریافت خدمات از مشاغل آنلاین ساختمانی آنقدر افزایش پیدا کرده است که کمتر کسی را می توان پیدا کرد که در این زمینه کار کند و به درآمد خوبی نرسد. البته افرادی به درآمد عالی در حوزه ساختمان سازی می رسند که به کیفیت کار خودشان توجه کنند. از طرفی فعالیت در اینترنت نیز می تواند روشی برای کسب درآمد در ساختمان ها محسوب شود. مشاغل آنلاین ساختمانی، مشاغلی هستند که در حوزه ساختمان سازی و هر خدمتی که مربوط به املاک و ساختمان می باشد، فعالیت می کنند. اگر به عنوان مشاغل خدماتی ساختمانی فعالیت می کنید، می توانید با ملکیتا در ارتباط باشید و آگهی های خدمات خود را در این سایت ثبت کنید.

نحوه و شرایط ثبت نام مشاغل آنلاین ساختمانی

دراین مقاله می‌خوانیم:


درک این موضوع برای کسی سخت نیست که در حال حاضر اکثر خدمات مورد نیاز مردم به صورت اینترنتی به آن ها ارائه می شوند. مشاغل آنلاین ساختمانی نیز از این موضوع مستثنی نیستند و می توانند برای کسب درآمد بیشتر از طریق اینترنت فعالیت خودشان را آغاز کنند. اگرچه این موضوع برای هر شغلی که در حیطه ساختمان سازی فعالیت می کند، صدق خواهد کرد؛ اما شغل های خدماتی می توانند تاثیر بسیار بیشتری در زمینه رشد کسب و کار خودشان ببینند.

مشاغل خدمات ساختمانی باید در اینترنت فعالیت کنند، چون مشتریان آن ها در اینترنت حضور دارند. هر شغل خدماتی در حوزه ساختمان، مانند وکالت، خدمات تمیزکاری، خدمات طراحی دکوراسیون داخلی و ... نیاز به جذب مشتری دارند. اگر مشتری از اینترنت جذب شود، افراد هزینه کمتری برای این کار صرف خواهند کرد. بنابراین، فعالیت مشاغل خدمات ساختمانی در اینترنت، می تواند مزایای زیادی را به همراه داشته باشد.

بهترین سامانه برای ثبت نام مشاغل آنلاین ساختمانی باید چه ویژگی هایی داشته باشد؟

اگرچه فعالیت مشاغل خدمات ساختمانی در اینترنت، می تواند مزایای زیادی را برای آن ها به دنبال داشته باشد. اما این موضوع به شرطی است که این کسب و کارها در یک سامانه خوب برای ثبت آگهی ثبت نام کنند. در واقع، مشاغل آنلاین ساختمانی زمانی به درآمد عالی می رسند که یک سامانه پربازدید را برای ثبت آگهی انتخاب کنند. پس اولین و مهم ترین ویژگی یک سامانه خوب برای ثبت نام مشاغل آنلاین ساختمانی «پربازدید بودن» آن است.

دومین ویژگی یک سایت عالی برای ثبت نام مشاغل آنلاین ساختمانی «ارائه خدمات متنوع» است. اینکه سامانه ها بتوانند خدمات متنوع و اختصاصی را به مشتریان خود ارائه کنند، بسیار حائز اهمیت است. بنابراین، اگر به دنبال یک سامانه ای هستید تا بتوانید از آن برای ثبت آگهی استفاده کنید، می توانید به این نکته توجه داشته باشید. فراموش نکنید که مشاغل آنلاین ساختمانی باید با مشتری در ارتباط باشند. پس هیچ گاه در سامانه هایی که این اجازه را به شما نمی دهند، ثبت نام نکنید.

مشاغل آنلاین ساختمانی، جزء مشاغل حرفه ای هستند که ارائه خدمات توسط آن ها به صورت آنلاین نیز قابل انجام است. پس یکی دیگر از مشخصه های بهترین سایت برای ثبت آگهی در این زمینه «امکان ثبت آگهی در هر حیطه شغلی» است. خدمات ساختمانی فقط شامل نازک کاری، سفت کاری و ... نمی شوند. نظافت، وکالت، خدمات مربوط به ساخت و ساز و ... از جمله خدمات ساختمانی هستند. امکان ثبت آگهی برای این خدمات باید در سامانه برای شما فراهم شده باشد.

مشاغل آنلاین ساختمانی

ملکیتا؛ بهترین سامانه برای فعالیت مشاغل آنلاین ساختمانی

انتخاب یک سامانه اینترنتی جامع و کامل که امکانات خود را به صورت اصولی به مردم ارائه کند، جهت ثبت نام و فعالیت مشاغل آنلاین ساختمانی بسیار حائز اهمیت است. ملکیتا بهترین سامانه برای فعالیت مشاغل خدمات ساختمانی به صورت آنلاین است. در این سامانه امکانات مختلفی اختصاص داده شده اند که هر کدام به نوبه خودشان کارآمد هستند.

اختصاص یک پنل به مشاغل آنلاین ساختمانی که بتوانند تمامی خدمات و امکانات مورد نیاز خودشان را از طریق اینترنت دریافت کنند، از مهم ترین مزایای ملکیتا محسوب می شود. اگر هنوز به فکر فعالیت در اینترنت نبوده اید، بهتر است از همین حالا شروع کنید. در ملکیتا ثبت نام و مراحل ثبت آگهی به صورت رایگان انجام می شود. پس می توانید با خیالی راحت از امکانات مشاغل آنلاین ساختمانی استفاده کنید و به درآمد عالی از طریق دنیای اینترنت برسید.

شرایط ملکیتا برای ثبت نام مشاغل خدماتی در حوزه ساختمان

مشاغل آنلاین ساختمانی می توانند برای کسب درآمد و افزایش شمار مشتریان خودشان در ملکیتا ثبت نام کنند. پس از ثبت نام در این سامانه، یک پنل اختصاصی در اختیار این مشاغل داده خواهد شد که می توانند از امکانات آن ها استفاده نمایند. ملکیتا هیچ شرایط خاصی را برای ثبت نام این مشاغل در نظر نگرفته است. بنابراین، تمامی افراد می توانند بسته به خدماتی که ارائه می کنند، در ملکیتا ثبت نام کنند.

البته درک این موضوع که فقط افراد خاصی می توانند به عنوان مشاغل خدماتی ساختمان در ملکیتا ثبت نام کنند، بسیار حائز اهمیت است. طبق قوانینی که در ملکیتا وضع شده اند، فقط افراد زیر می توانند به عنوان مشاغل خدماتی ساختمان در این سایت ثبت نام کنند.

 • تمامی مشاغل ساختمانی مانند معمار و پیمانکار
 • هر شخصی که به روشی با صنعت ساختمان سر و کار دارد
 • کلیه تاسیسات کاران برقی و مکانیکی ساختمان ها
 • کلیه شرکت های پیمانکار دارای رتبه
 • پیمانکاران اشخاص حقیقی
 • تمامی مهندسین طراح، نظارت و کلی ساختمان
 • کلیه کارشناسان رسمی دادگستری و بومی ساختمان ها
 • شرکت های خدماتی و تمیزکاری در حوزه ساختمان
 • شرکت های بیمه گر ساختمان و کارگران
 • نحوه و شرایط ثبت نام مشاغل خدمات ساختمانی

  مزایای ملکیتا برای ثبت نام مشاغل خدمات ساختمانی

  سامانه ملکیتا به عنوان یک سامانه عالی برای ثبت نام مشاغل آنلاین ساختمانی شناخته می شود. برخلاف باور بسیاری از مردم که ثبت نام در این سامانه ها و ثبت آگهی در آن ها تاثیر زیادی در فروش و کسب درآمد ندارد، مشاغل خدمات ساختمانی اگر در اینترنت ثبت آگهی نکنند، به احتمال زیاد از رقبای خودشان عقب می افتند. این موضوع باعث شده تا استفاده از ملکیتا برای کسب و کارها مزایای زیادی را به همراه داشته باشد. با ما همراه باشید تا با مزایای مختلف استفاده از پنل مشاغل خدمات ساختمانی آشنا شوید.

 • ثبت نام کاملا رایگان
 • مهم ترین مزیت ثبت نام در ملکیتا این است که برای ثبت نام در آن هیچ هزینه ای پرداخت نمی کنید. مراحل ثبت نام و احراز هویت در ملکیتا به صورت کاملا رایگان انجام می شود. از طرفی حتی برای احراز هویت نیز نیازی به مراجعه حضوری به هیچ جایی ندارید. بنابراین، می توانید از طریق ملکیتا به صورت رایگان فعالیت خودتان را در اینترنت آغاز کنید.

 • پوشش سراسری در کل کشور و شهرها
 • یکی دیگر از مزایای ملکیتا برای ثبت نام مشاغل آنلاین ساختمانی، پوشش سراسری آن است. برخلاف برخی از سامانه ها که فقط مناطق خاصی را در ایران پوشش می دهند، در ملکیتا می توانید از هر بخشی از کشور پهناور ایران ثبت نام خودتان را انجام دهید و به درآمد عالی برسید. پوشش سراسری در کل کشور و شهرها به شما این امکان را می دهد تا در هزینه های خودتان صرفه جویی کنید و بتوانید بدون محدودیت مکان به هر فردی در شهر و استان محل زندگی خودتان خدمات ارائه کند.

 •  

  فروشگاه خودت را تبلیغ کن.

  فروشگاه مصالح،تاسیسات وتجهیزات ساختمانی خودت را اینجا تبلیغ کن وفروشت را چندبرابرکن!
   

  تبلیغات هدفمند وهوشمنددرملکیتا

  آژانس یامشاوراملاک خودت را به میلیون ها نفر معرفی کن. کیلیک کن وتبلیغ خودت راثبت کن!
   
 • امکان ثبت آگهی بدون محدودیت
 • مشاغل خدمات ساختمانی می توانند مراحل ثبت آگهی خودشان را در ملکیتا بدون هیچ محدودیتی انجام دهند. این موضوع یکی از مزیت های اصلی ملکیتا برای ثبت آگهی کسب و کارها محسوب می شود. هیچ محدودیتی در جهت تعداد آگهی های ثبت شده، عکس ها، متن و ... وجود ندارد. حتی اگر بتوانید در پنل اختصاصی خودتان فعالیت خوبی داشته باشید، در گروه مشاغل برتر قرار می گیرید.

 • دارای بازدید بسیار بالا به دلیل تخصصی بودن
 • مشاغل آنلاین ساختمانی می توانند از بزرگ ترین مزیت ملکیتا برای ارائه خدمات بهتر کمک بگیرند. به طور کلی، به دلیل اینکه ملکیتا یک سامانه اختصاصی در زمینه املاک است، توانسته بازدید بسیار بالایی نیز داشته باشد. هر چقدر بازدید یک سایت بیشتر باشد، راحت تر می توانید از طریق آن به درآمد عالی نیز برسید. بنابراین، با ثبت آگهی در ملکیتا، بازدید آگهی های شما افزایش پیدا می کنند و می توانید هر روز به مشتریان بیشتری دست پیدا کنید.

  کسب درآمد از طریق ملکیتا برای مشاغل خدمات ساختمانی

  در سال های اخیر رشد اینترنت در سراسر کشور باعث شده تا همه مردم برای دریافت خدمات از افراد و مجموعه های مختلف، ابتدا یک جستجو در اینترنت انجام دهند. موففیت کسب و کارها زمانی مشخص می شود که بتوانند در این جستجو بالا بیایند و نظر مشتریان را جذب کنند. مشاغل خدمات ساختمانی نیز از این دسته از افراد هستند که اگر به خوبی در اینترنت فعالیت کنند، می توانند به درآمد عالی نیز برسند.

  کسب درآمد از طریق ملکیتا برای مشاغل خدمات ساختمانی، یک راه حل عالی و رایگان برای این مشاغل است. اگر خودتان را جای افرادی که نیاز به دریافت خدمات مختلف مانند طراحی دکوراسیون داخلی دارند، بگذارید متوجه می شوید که زمانی به یک کسب و کار اعتماد می کنید که نمونه کارهای آن را مشاهده کنید. این امکان برای شما در ثبت آگهی ملکیتا فراهم شده است تا بتوانید نمونه کارهای خودتان را در ملکیتا ثبت کنید.

  هر روز به مشتریان شما در ملکیتا افزوده خواهند شد و می توانید به درآمد عالی برسید. فقط فراموش نکنید که پاسخگویی رمز موفقیت شما در ملکیتا است. پس به عنوان مشاغل آنلاین ساختمانی، به سوالات مشتریان خودتان پاسخ بدهید. در این صورت مشتریان به دریافت خدمات از شما جذب خواهند شد. به خصوص اگر در هنگام پاسخگویی خوش برخورد باشید.

 • مزایای ملکیتا برای ثبت نام مشاغل خدمات ساختمانی

  رتبه بندی مشاغل آنلاین در زمینه ساختمان در ملکیتا

  یکی از امکانات فراهم شده در ملکیتا برای مشاغل آنلاین ساختمانی، رتبه بندی آن هاست. رتبه بندی در ملکیتا می تواند برای مشتریان و مشاغل مختلف مزایای زیادی داشته باشد. مشتریان از طریق این رتبه بندی ها به فروشندگان و مشاغل برتر دسترسی پیدا می کنند، مشاغل مختلف نیز می توانند به راحتی از طریق این رتبه بندی به درآمد بیشتری برسند.

  رتبه بندی مشاغل آنلاین ساختمانی، بر اساس میزان فعالیت مشاغل در پنل آن ها انجام می شود. افرادی که در حوزه شغلی خودشان در پنل اختصاصی خود فعال هستند، می توانند در گروه مشاغل برتر ملکیتا قرار بگیرند. نام و آگهی های این مشاغل در صفحه اول ملکیتا قابل نمایش هستند. بنابراین، هر روز به مشتریان اضافه می شود و مشاغل می توانند به درآمد عالی در حوزه کسب و کار خودشان برسند.

  رتبه بندی مشاغل آنلاین در زمینه ساختمان در ملکیتا مزایای زیادی را به همراه دارد. مهم ترین آن این است که مشاغل به درآمد زیادی می رسند و هر روز در معرض دید بیشتری قرار می گیرند. پس اگر شما هم به درآمد خودتان اهمیت می دهید، چه بهتر که از همین ابتدا فعالیت خوبی در پنل خود داشته باشید. در این صورت است که به درآمد عالی در حوزه کاری خودتان می رسید.

  امکانات پنل مشاغل آنلاین ساختمان در ملکیتا

  پنل مشاغل آنلاین ساختمانی در ملکیتا، جزء پنل های اختصاصی است که فقط به این مشاغل ارائه می شود. ملکیتا به دلیل اینکه بتواند خدمات خود را به صورت تخصصی به مردم و کسب و کارها ارائه کند، امکانات را برای هر یک از پنل های مشتریان و مشاغل آنلاین متفاوت در نظر گرفته است. پنل مشاغل آنلاین ساختمانی نیز دارای امکانات خاصی هستند که پس از ثبت نام و ورود به آن ها متوجه این امکانات خواهید شد.

  امکانات پنل مشاغل آنلاین ساختمانی در ملکیتا شامل ثبت آگهی و پاسخگویی به مشتریان می باشد. ثبت آگهی به صورت آنلاین و با کمک عکس و متن و مشخصات مورد نیاز انجام می شود. پاسخگویی به مشتریان نیز می تواند از طریق بخش چت در سایت ملکیتا انجام شود. در این صورت مشتریانی که نیاز به پرسیدن سوال در مورد خدمات و حرفه های ارائه شده در ملکیتا را دارند، می توانند از طریق پنل این کار را انجام دهند. در نهایت مشاغل خدمات ساختمانی نیز می توانند از طریق پنل خودشان به این سوالات پاسخ دهند.

 • رتبه بندی مشاغل آنلاین در زمینه ساختمان در ملکیتا

  آیا احراز هویت برای مشاغل آنلاین ساختمانی اجباری است؟

  مشاغل آنلاین ساختمانی که در ملکیتا ثبت نام کرده اند، می توانند از یکی از امکانات موجود در ملکیتا به نام احراز هویت کمک بگیرند. احراز هویت برای مشاغل آنلاین ساختمانی مزایای زیادی را به همراه دارد و می تواند باعث جذب مشتری بیشتر و رفاه حال خدمات دهنده شود. با توجه به اینکه بسیاری از مردم به ارائه دهندگان این شغل برای ورود به خانه یا محل کسب و کار خودشان به راحتی اعتماد نمی کنند، بسیار مهم است که خدمات دهندگان از اقداماتی کمک بگیرند که باعث جذب مشتری و جلب اعتماد آن ها می شود.

  احراز هویت در ملکیتا از طریق سامانه ای به نام سامانه امتا انجام می شود. این سامانه پس از روی کار آمدن کسب و کارهای الکترونیک راه اندازی شده و توانسته محبوبیت بسیار زیادی در میان کسب و کارها پیدا کند. ملکیتا نیز از این فرصت استفاده و امکان احراز هویت را برای مشاغل آنلاین ساختمانی فراهم کرده است. احراز هویت با کد ملی و با اتصال به سامانه امتا انجام می شود. اما مشاغل باید در نظر داشته باشند که احراز هویت اجباری نیست. ولی اگر نیاز به جذب مشتری بیشتر دارند و می خواهند اعتماد مشتری را جلب کنند، احراز هویت را انجام دهند بهتر است.

 • هزینه ثبت آگهی برای مشاغل آنلاین ساختمانی در ملکیتا

  ملکیتا یک بستر اینترنتی برای ایجاد ارتباط میان مشاغل آنلاین ساختمانی و مشتریان به صورت رایگان است. همانطور که اشاره کردیم، ثبت نام در این سامانه کاملا رایگان بوده و افراد نیازی به پرداخت هیچ هزینه ای ندارند. بنابراین، شما با هر تعدادی که مد نظر دارید، می توانید در ملکیتا ثبت آگهی کنید و منتظر مشتریان خود باشید.

  در نظر داشته باشید که هیچ محدودیتی برای ثبت آگهی شما در هر یک از شهرهای مختلف کشور ایران وجود ندارد. اما اگر در یک شهر خاص در حال فعالیت هستید، بهتر است که خدمات خودتان را در همان شهر نیز ارائه کنید. چون قطعا هزینه رفت و آمد به شهرهای مختلف برای مشاغل آنلاین ساختمانی در ملکیتا، نمی تواند برای شما به صرفه باشد. با این حال نحوه ثبت آگهی، پوشش دهی مناطق، نوع متن انتخاب شده و ... همگی وابسته به نظر شما هستند.ثبت آگهی برای مشاغل آنلاین ساختمانی

  چطور در ملکیتا آگهی ثبت کنیم؟

  حال که با مزایا و شرایط ثبت نام مشاغل آنلاین ساختمانی آشنا شدید، نوبت به آن رسیده که در ملکیتا ثبت نام کنید. ملکیتا بستر مناسبی برای ارائه خدمات اینترنتی است که به شما این امکان را می دهد تا در کوتاه ترین زمان ممکن، بهترین آگهی ها را در یکی از پربازدیدترین سایت ها ثبت کنید. ثبت آگهی در ملکیتا بسیار ساده است. شما می توانید از طریق سایت و یا اپلیکیشن ملکیتا اقدام کنید. فقط فراموش نکنید که برای ثبت آگهی حتما باید در سامانه ثبت نام کرده باشید و دارای نام کاربری و رمز عبور باشید.

  پس از ورود به پنل کاربری خود در ملکیتا، می توانید با درج عکس و متن در ملکیتا آگهی ثبت کنید. آگهی های ثبت شده در ملکیتا باید حرفه ای و بدون مشکل باشند. هر گونه ابهامی که باعث منصرف شدن خواننده از خواندن آگهی شود، باید از ملکیتا حذف گردد. بنابراین، اگر متن و عکس خوبی را برای ثبت آگهی در ملکیتا در نظر گرفته اید، می توانید همین حالا از طریق پنل کاربری خودتان در این سایت آگهی ثبت نمایید.

 •  

   

   

   

  هموطنان وهمراهان همیشگی ملکیتا لطفاًنظرات خودتان را بامابه‌اشتراک بگذارید.

ثبت نظر
لیست نظرات 0 نظر
سوالی برا شما پیش آمده از ما بپرسید!!! support