قیمت مسکن امروز 6 آذر 1401/ بازار راکد کلنگی ها در تهران | ملکیتا
تبلیغات

فروشگاه خودت را تبلیغ کن.

فروشگاه مصالح،تاسیسات وتجهیزات ساختمانی خودت را اینجا تبلیغ کن وفروشت را چندبرابرکن!

تبلیغات هدفمند وهوشمنددرملکیتا

آژانس یامشاوراملاک خودت را به میلیون ها نفر معرفی کن. کیلیک کن وتبلیغ خودت راثبت کن!

قیمت مسکن امروز 6 آذر 1401/ بازار راکد کلنگی ها در تهران

مجله خبری ملکیتا

نویسنده:مجله خبری ملکیتا

1 سال پیش 19669 بازدید
قیمت مسکن امروز 6 آذر 1401/ بازار راکد کلنگی ها در تهران

به گزارش ملکیتا، قیمت مسکن کلنگی امروز 6 آذر 1401 به شرح زیر است.

قیمت زمین به اندازه ای زیاد شده بود که حتی سرمایه گذاران حرفه ای بازار مسکن که سال هاست در بازار مسکن حضور دارند نی از عهده خرید آن بر نمی آیند. این موضوع مهم ترین چالش پیش روی رونق بازار املاک کلنگی است. خرید یک قطعه زمین در تهران نیازمند نقدینگی سنگینی است و بسیاری از تقاضاکنندگان سرمایه ای ملک از عهده پرداخت آن بر نمی آیند.

نگاهی به حدود قیمت ها در بازار املاک کلنگی شهر تهران نشان می دهد اکنون برای خرید یک قواره زمین کوچک با مساحت حدود 100 متر مربع در بخش هایی از مناطق 13 و 14 که در زمره منطقه های جنوبی اما پرتقاضا در بازار مسکن به شمار می آیند، باید رقمی نزدیک 10 میلیارد تومان پرداخت کرد. قواره های بزرگ تر در مناطق مرغوب و گران قیمت شمال تهران نیز عمدتاً قیمت هایی زیاد تر از 50میلیارد تومان دارند. این اعداد و ارقام به روشنی توضیح می دهد که چرا خرید زمین در تهران گزینه ایده آل سرمایه گذاران ملکی نیست و آنها بازار آپارتمان های مسکونی را به زمین ترجیح می دهند.

تقاضای خرید زمین از سوی سازنده ها نیز به علت رکود مطلق حاکم بر بازار خرید و فروش آپارتمان های مسکونی بسیار کم بوده و به مناطق دارای بافت فرسوده که به تازگی بسته جدید مشوق های ساخت و ساز به آن اختصاص پیدا کرده است،محدود شده است. نتیجه این وضعیت نیز به اعتراف واسطه ها،رسوب چند ماهه بعضی فایل های کلنگی عرضه شده برای فروش است.

ثبت نظر
لیست نظرات 0 نظر
سوالی برا شما پیش آمده از ما بپرسید!!! support