شرایط و نحوه ثبت نام فروشندگان آنلاین مصالح ساختمانی در ملکیتا | ملکیتا
تبلیغات

فروشگاه خودت را تبلیغ کن.

فروشگاه مصالح،تاسیسات وتجهیزات ساختمانی خودت را اینجا تبلیغ کن وفروشت را چندبرابرکن!

تبلیغات هدفمند وهوشمنددرملکیتا

آژانس یامشاوراملاک خودت را به میلیون ها نفر معرفی کن. کیلیک کن وتبلیغ خودت راثبت کن!

شرایط و نحوه ثبت نام فروشندگان آنلاین مصالح ساختمانی در ملکیتا

مصالح ساختمانی

نویسنده:کارشناس محتوا درملکیتا

10 ماه پیش 12288 بازدید
شرایط و نحوه ثبت نام فروشندگان آنلاین مصالح ساختمانی در ملکیتا

مصالح ساختمانی در دسته پرفروش ترین تجهیزات ساختمانی قرار می گیرند. به واسطه نیاز ساختمان ها به این مصالح، در حال حاضر امکان فروش این محصولات از طریق اینترنت نیز فراهم شده است. بنابراین، افرادی که در حوزه فروش این محصولات فعالیت می کنند، می توانند به عنوان فروشندگان آنلاین مصالح ساختمانی در سایت های معتبری مانند ملکیتا ثبت نام کنند و مراحل بعدی برای ثبت آگهی را انجام دهند. با ما همراه باشید تا با شما در مورد نحوه فعالیت فروشندگان آنلاین مصالح ساختمانی صحبت کنیم.

فروشندگان آنلاین مصالح ساختمانی

فروش مصالح ساختمانی به صورت آنلاین چه اهمیتی دارد؟

در سال های اخیر آنقدر تقاضای خرید و فروش اینترنتی محصولات مختلف افزایش پیدا کرده است که اگر یک کسب و کاری بدون توجه به این موضوع، هنوز هم به صورت حضوری خدمات ارائه کند، خیلی از رقبای خود عقب می افتد. مصالح ساختمانی هم از جمله محصولاتی هستند که قیمت های آن ها به صورت رقابتی ارائه می شود. هر چقدر قیمت پایین تر باشد، فروش محصولات نیز افزایش پیدا می کند. حتی اگر قیمت پیشنهاد شده از سوی یک فروشنده آنلاین به مقدار خیلی کمی پایین تر باشد، باز هم خریداران آن محصول افزایش پیدا می کنند.

فروش مصالح ساختمانی به صورت آنلاین به تمامی فروشندگان مصالح ساختمانی توصیه می شود. اگر شما هم در این زمینه فعال هستید، اما هنوز به فروش آنلاین فکر نکرده اید، باید بگوییم که سخت در اشتباهید. چون بسیاری از رقبای شما با ثبت آگهی در اینترنت به مشتریان دائمی دست پیدا کرده اند که قطعا شما با فروش حضوری به آن ها دست پیدا نخواهید کرد.

مزایای فروش آنلاین مصالح ساختمانی برای فروشندگان

مزایای فروش آنلاین مصالح ساختمانی برای فروشندگان

فروش آنلاین مصالح ساختمانی می تواند مزیت های بسیار زیادی را برای فروشندگان به دنبال داشته باشد. اگر خودتان را جای یک خریدار بگذارید، حتما متوجه خواهید شد که اولین کاری که توسط خریدار انجام می شود، بررسی و جستجو در اینترنت است. متاسفانه بسیاری از فروشندگان توجهی به این موضوع ندارند و تصور می کنند که می توانند به همان روال قبل مراحل فروش مصالح ساختمانی را انجام دهند. این در حالی است که فروشندگان آنلاین مصالح ساختمانی مزایای زیادی را از فروش آنلاین خود تجربه می کنند که در ادامه به آن ها اشاره می کنیم.

 • جذب خریداران بیشتر

یکی از مهم ترین مزایای فروش آنلاین مصالح ساختمانی برای فروشندگان، جذب خریداران بیشتر است. اگر فروشندگان آنلاین مصالح ساختمانی از روش های مناسب برای جذب مشتری استفاده کنند، قطعا هم مشتریان به صورت موقت به آن فروشگاه آنلاین جذب می شوند، هم به یک فروشنده دائمی تبدیل خواهند شد. این مزیت عاملی برای کسب درآمد بیشتر و جلوگیری از ضرر و زیان های ناشی از عدم فروش مصالح ساختمانی می شود.

 • کسب درآمد بیشتر در حوزه فروش

اگر از هر یک از فروشندگان آنلاین مصالح ساختمانی بپرسیم که مهم ترین هدف شما برای روی آوردن به فروش در دنیای مجازی چه بوده است، به احتمال زیاد می گویند کسب درآمد بیشتر. به هر حال همه ما با هدف کسب درآمد وارد یک کاری می شویم و از درآمد بالا نیز استقبال می کنیم. یکی از روش های ساده و رایگانی که می توانید از آن برای کسب درآمد بیشتر در حوزه فروش مصالح ساختمانی کمک بگیرید، ثبت آگهی در اینترنت است.

فروشندگان آنلاین مصالح ساختمانی انعطاف بیشتری برای فروش دارند. می توانند قیمت های خود را رقابتی تر کنند، با مشتری چانه بزنند و مشتریان دائمی خودشان را از سراسر کشور جذب کنند. این امکانات فقط از طریق فروش آنلاین قابل دسترس هستند.

 • پوشش سراسری و نامحدود برای فروش

با یک فروشگاه حضوری، می توانید تنها برخی از مناطق را تحت پوشش خودتان قرار دهید. تنها کاری که می توانید انجام دهید این است که با کمی پایین آوردن قیمت مصالح ساختمانی خودتان، برخی از مشتریان را به مشتریان دائمی تبدیل کنید. با این حال شما امکان رقابت با فروشگاه های بزرگ که قیمت ها را به صورت عمده ارائه می کنند را ندارید. از طرفی محدودیت مکان برای شما ایجاد می شود و نمی توانید از هر نقطه از کشور ایران مشتری داشته باشید.

پوشش سراسری یکی از مهم ترین مزایای فروش آنلاین مصالح ساختمانی است. تمامی مهندسین و مردم از سراسر نقاط کشور ایران، می توانند از آگهی های فروش محصولات شما دیدن کنند و در نهایت بهترین محصول را با قیمت مناسب به شما ارائه کنند.  

 • امکان رقابت با فروشندگان آنلاین مصالح ساختمانی

همانطور که جذب مشتری در دنیای حضوری سخت است، رقابت با دیگر فروشندگان مصالح ساختمانی نیز سخت می باشد. چرا که شما نمی توانید از قیمت محصولات هر یک از فروشندگان در فروشگاه های حضوری مطلع شوید. این موضوع می تواند یک رقابتی را به وجود آورد که غیر منطقی و ناعادلانه است. ولی فروشندگان آنلاین مصالح ساختمانی باید برای جذب مشتری قیمت های خودشان را در آگهی ها منتشر کنند. این موضوع می تواند به شما این امکان را بدهد تا با خیالی راحت قیمت ها را مقایسه کنید و کمی قیمت خود را برای جذب مشتریان بیشتر پایین بیاورید. این روش رقابت در دنیای مجازی که مشتریان همه آگهی ها را به صورت یکجا مشاهده می کنند، بسیار کارآمد است.

فروش مصالح ساختمانی به صورت آنلاین

ملکیتا؛ مرجع ثبت نام فروشندگان آنلاین مصالح ساختمانی

انتخاب یک سامانه جامع که بازدید کننده خوبی نیز داشته باشد، مهم ترین نکته برای ثبت آگهی فروشندگان آنلاین مصالح ساختمانی است. افرادی که روی به فروش اینترنتی آورده اند، می توانند به غیر از داشتن نرم افزارهایی نظیر اینستاگرام، واتس آپ و ... که هر کدام امکانات متنوعی را به مشتریان ارائه می کنند، می توانند در سایت های ملکی و ساختمانی نیز آگهی ثبت کنند. چون بازدید این سایت ها بسیار زیاد است، بدیهی است که می توانند از طریق آن ها نیز به درآمد خوبی برسند.

ملکیتا مرجع ثبت نام فروشندگان آنلاین مصالح ساختمانی است. در این سامانه امکان ثبت نام و احراز هویت برای فروشندگان فراهم شده تا بتوانند پس از انجام این مراحل، اقدام به ثبت آگهی در ملکیتا کنند. اگر دارای محصولات و مصالح ساختمانی خاصی هستید که نیاز ساختمان سازها و مهندسین هستند، می توانید از ملکیتا کمک بگیرید. این سامانه امکان ثبت آگهی را به صورت رایگان برای شما عزیزان فراهم کرده است.

شرایط ثبت نام فروشندگان آنلاین مصالح ساختمانی در ملکیتا

ملکیتا به عنوان یک سامانه اختصاصی در زمینه املاک، شرایط خاصی را برای ثبت نام فروشندگان آنلاین مصالح ساختمانی در نظر نگرفته است. در واقع، فروشندگان می توانند برای فروش مصالح ساختمانی، بدون نیاز به هیچ شرطی در سامانه ثبت نام کنند. حتی احراز هویت که به همه کسب و کارها توصیه می شود آن را انجام دهند، اجباری نیست. فقط لازم است که فروشندگان در هنگام ثبت نام، کلیه فیلدها را پر کنند تا تمامی اطلاعات در سامانه ملکیتا ثبت شوند. در نهایت مشتریان می توانند از طریق اطلاعات ثبت شده به فروشنده دسترسی داشته باشند و با وی ارتباط بگیرند.

4 دسته از کسب و کارها، می توانند به عنوان فروشندگان آنلاین مصالح ساختمانی در ملکیتا ثبت نام کنند. ثبت آگهی برای این کسب و کارها به صورت کاملا رایگان انجام می شود. بنابراین، کافیست که این افراد از طریق بخش ثبت نام، مراحل ثبت نام خود را انجام دهند.

 • فروشندگان و تولید کنندگان انواع مصالح ساختمانی
 • فروشندگان و تولید کنندگان انواع لوازم و تجهیزات تاسیسات برقی ساختمان
 • فروشندگان و تولید کنندگان انواع لوازم و تجهیزات تاسیسات مکانیکی ساختمان
 • فروشندگان و تولید کنندگان انواع ابزار آلات ساختمانی
 • ثبت نام فروشندگان آنلاین مصالح ساختمانی

  نحوه استفاده از پنل برای فروشندگان مصالح ساختمانی آنلاین

  شاید در اکثر سایت های تبلیغاتی کشور، امکان ثبت آگهی برای فروشندگان مصالح ساختمانی آنلاین وجود داشته باشد. اما کمتر سایتی است که این خدمات را به صورت حرفه ای و اختصاصی به کسب و کارها ارائه کند. همچنین، سایت های بسیار محدودی وجود دارند که پنل اختصاصی را برای فروشندگان در نظر بگیرند. ملکیتا با توجه به تشخیص کمبودهای موجود در جامعه، اقدام به ارائه یک سامانه اختصاصی کرده است که فروشندگان می توانند از طریق آن، آگهی های مربوط به فروش مصالح ساختمانی را به صورت آنلاین ثبت کنند.

  نحوه استفاده از پنل برای فروشندگان مصالح ساختمانی آنلاین بسیار ساده است. فقط کافیست که این فروشندگان پس از ثبت نام، با نام کاربری و رمز عبور خودشان وارد سایت شوند. سپس، از طریق پنل می توانند مراحل ثبت آگهی را انجام دهند. همچنین، در صورتی که مشتریان از فروشندگان سوالی داشته باشند، می توانند این سوال را از طریق بخش چت مطرح کنند. فروشندگان نیز می توانند پس از وارد شدن به پنل کاربری، پیام های دریافتی از سوی مشتریان را بررسی نمایند.

 • فروشندگان برتر مصالح ساختمانی آنلاین در ملکیتا

  یکی از امکاناتی که ملکیتا برای فروشندگان آنلاین مصالح ساختمانی در نظر گرفته است، تبدیل شدن به فروشندگان برتر است. در واقع در هر کسب و کاری، رتبه بندی اهمیت بسیار زیادی دارد. حتی این موضوع در کسب و کارهای اینترنتی نیز صدق می کند. به همین خاطر ملکیتا تصمیم گرفته است که تسهیلاتی را برای فروشندگان مصالح ساختمانی فعال در نظر بگیرد تا بتوانند آگهی های خود را بیشتر در معرض دید قرار دهند.

  فروشندگان آنلاین مصالح ساختمانی در صورتی که در ملکیتا فعالیت مستمر و دائمی داشته باشند، در گروه فروشندگان برتر قرار می گیرند. آگهی های این فروشندگان در صفحه اصلی سایت قرار می گیرد. بنابراین، هر روز مشتریان می توانند از این آگهی ها بازدید کنند. این موضوع تاثیر بسیار زیادی در فروش فروشندگان دارد. به طوری که حتی می تواند فروش آن ها را چندین برابر نماید.

 • پنل برای فروشندگان مصالح ساختمانی آنلاین

  احراز هویت در ملکیتا برای فروشندگان آنلاین مصالح ساختمان چگونه است؟

  اگر به سایت ملکیتا برای ثبت آگهی مراجعه کرده باشید، حتما در مورد احراز هویت در ملکیتا ابهام دارید. یکی از موضوعاتی که در ملکیتا بسیار حائز اهمیت است، امنیت در کسب و کارهاست. همین موضوع باعث شده تا این پلتفرم از امکانات مختلفی برای افزایش امنیت کسب و کارها و فروشندگان استفاده کند. یکی از این امکانات، احراز هویت آنلاین است. نه تنها فروشندگان آنلاین مصالح ساختمانی، بلکه تمامی کسب و کارهایی که قصد فعالیت در ملکیتا را دارند، می توانند در ملکیتا احراز هویت کنند.

  احراز هویت در ملکیتا برای فروشندگان آنلاین مصالح ساختمانی مزایای زیادی را به همراه دارد، ولی اجباری نیست. این افراد می توانند با احراز هویت، خودشان را از دیگر فروشندگان متمایز کنند. چون در زیر هر یک از آگهی های منتشر شده توسط فروشندگان احراز هویت نشده، عبارت «احراز هویت نشده» به صورت قرمز درج می شود. این یعنی اینکه یک بار منفی برای آگهی شما به وجود می آید و ممکن است رقبای شما برای فروش موفق تر باشند.

  احراز هویت در ملکیتا با اتصال به سامانه امتا انجام می شود. نیازی نیست که برای این کار هزینه پرداخت کنید و یا زمان زیادی بگذارید. یک بار برای همیشه پس از ثبت نام در ملکیتا، می توانید مراحل احراز هویت خود را انجام دهید. پس از اتمام این مراحل، ملکیتا به صورت اتوماتیک شما را از دیگر فروشندگان متمایز می کند. بنابراین، شما در گروه فروشندگانی قرار می گیرید که در سامانه احراز هویت شده اند.

 •  

  فروشگاه خودت را تبلیغ کن.

  فروشگاه مصالح،تاسیسات وتجهیزات ساختمانی خودت را اینجا تبلیغ کن وفروشت را چندبرابرکن!
   

  تبلیغات هدفمند وهوشمنددرملکیتا

  آژانس یامشاوراملاک خودت را به میلیون ها نفر معرفی کن. کیلیک کن وتبلیغ خودت راثبت کن!
   

  برای فروش آنلاین چه مصالح ساختمانی می توان در ملکیتا آگهی ثبت کرد؟

  فروشندگان آنلاین مصالح ساختمانی همواره به دنبال راه حلی هستند تا بتوانند مصالح خودشان را بیشتر از روز قبل بفروشند. منبع درآمد این افراد، فروش مصالح ساختمانی است. بنابراین، کمک گرفتن از یک مرجع اینترنتی مانند سایت ملکیتا می تواند راه حلی عالی برای فروشندگان مصالح ساختمانی محسوب شود. یکی از سوالاتی که از سوی فروشندگان آنلاین مصالح ساختمانی پرسیده می شود، این است که می توانند برای چه نوع مصالح ساختمانی در ملکیتا آگهی ثبت کنند؟ در واقع هیچ محدودیت خاصی برای این موضوع وجود ندارد. فروشندگان می توانند هر نوع مصالح ساختمانی را از طریق آگهی بفروشند و به درآمد عالی برسند.

 • مصالح نازک کاری ساختمانی
 • یکی از انواع مصالح ساختمانی که فروشندگان می توانند برای آن آگهی ثبت کنند، مصالح نازک کاری ساختمانی هستند. این مصالح معمولا توسط افرادی که در حوزه طراحی دکوراسیون داخلی فعالیت می کنند، خریداری می شوند. بنابراین، بسیار مهم است که قیمت مناسبی برای مصالح نازک کاری ساختمانی در نظر گرفته شود تا مشتریان بتوانند با صرف هزینه محدود، بهترین مصالح را با قیمت مناسب خریداری کنند.

 • آهن آلات ساختمانی
 • آهن آلات ساختمانی یک از مصالح پرفروش در ساختمان ها محسوب می شوند. خرید آهن آلات ساختمانی از طریق فروشندگان آنلاین مصالح ساختمانی می تواند مزایای زیادی را به همراه داشته باشد. به همین خاطر شما به عنوان فروشنده آهن آلات می توانید برای کاهش هزینه های خودتان هم که شده، در اینترنت آگهی ثبت کنید و درآمد خوبی داشته باشید. در نظر داشته باشید که قیمت آهن آلات ساختمانی به صورت روزانه تغییر می کند. بنابراین، برای اینکه از انتظارات مشتریان برای ارائه این آهن با قیمت قبلی جلوگیری کنید، باید حتما قیمت ها را بروز نمایید. در غیر این صورت می توانید در توضیحات آگهی درج کنید که مشتری برای اطلاع از قیمت با شما تماس بگیرد.

 • درب و پنجره های ساختمانی
 • فروشندگان آنلاین مصالح ساختمانی که در حوزه فروش درب و پنجره های ساختمانی فعالیت می کنند، می توانند برای فروش این درب و پنجره ها، پروفیل ها و هر نوع محصولی که مرتبط با آن ها می باشند، در ملکیتا آگهی ثبت کنند. معمولا به دلیل نیاز ساختمان ها به درب و پنجره ها، این محصولات بسیار پرفروش و پرطرفدار هستند. بنابراین، می توانید با کمی کاهش قیمت و یا ارائه خدمات متمایز مانند فروش چکی و اقساطی، مشتریان زیادی را در این زمینه جذب کنید.

 • مصالح ساختمانی سفت کاری
 • مصالح ساختمانی سفت کاری یکی از انواع مصالح ساختمانی موجود در بازار هستند که برای ساخت ساختمان ها مورد استفاده قرار می گیرند. نیاز مهندسین ساختمان سازی به استفاده از این مصالح، باعث پرفروش تر شدن آن ها شده است. بنابراین، می توانید با توجه به تقاضای بازار اقدام به ثبت آگهی برای فروش این مصالح ساختمانی کنید.

 • مصالح ساختمانی پایه
 • مصالح ساختمانی پایه دسته دیگری از مصالح ساختمانی هستند که هر روز در امر ساختمان سازی مورد استفاده قرار می گیرند. نیاز جامعه و ساختمان سازها به این مصالح، باعث شده تا فروشندگان آنلاین مصالح ساختمانی بتوانند این محصولات را با قیمت مناسب بفروشند و مشتری جذب کنند. در صورتی که در حوزه فروش این مصالح ساختمانی فعالیت می کنید، می توانید با ثبت آگهی در ملکیتا فروش خود را چندین برابر کنید.

 • احراز هویت در ملکیتا برای فروشندگان آنلاین مصالح ساختمان

  همین حالا در ملکیتا برای کسب درآمد شروع کنید

  ملکیتا یک مرجع تخصصی و ایمن در حوزه فروش آنلاین مصالح ساختمانی است. شاید در گذشته این امکان برای شما وجود نداشت که بتوانید مراحل کسب درآمد خودتان را از طریق اینترنت انجام دهید، ولی حالا این امکان برای شما وجود دارد. پس بهتر است به جای اینکه به فکر فروش مصالح ساختمانی به صورت حضوری و کسب درآمد محدود از طریق آن باشید، همین حالا دست به کار شوید و مراحل ثبت نام خودتان را در ملکیتا انجام دهید.

  فروشندگان آنلاین مصالح ساختمانی که قبلا در ملکیتا ثبت نام کرده اند، به درآمد بسیار خوبی رسیده اند. این موضوع باعث شده تا روز به روز به محصولات فروشی آن ها افزوده شود و بتوانند به درآمد خوبی برسند. پس همین حالا برای کسب درآمد بیشتر از طریق ملکیتا اقدام کنید تا به هدفی که در نظر دارید، برسید.

 

 

 

هموطنان وهمراهان همیشگی ملکیتا لطفاًنظرات گرانبهای خودتان رادرزیر همین مقاله کامنت کنید.

ثبت نظر
لیست نظرات 0 نظر
سوالی برا شما پیش آمده از ما بپرسید!!! support